Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TOR
22.08
16:00-17:30
Bunes NYE 5er B KG
26.08 17:30 Stridsklev gress 3er A B
Herkules Blå - Stathelle G7 Rød -
26.08 18:00 Stridsklev gress 3er A H
Stathelle G7 Rød - Skidar Sort -
26.08 18:30 Stridsklev gress 3er B B
Stridsklev Blå - Stathelle G7 Rød -
02.09 17:30 Kollmyr aktivitetsfelt 3er B m/vant H
Stathelle G7 Rød - Langesund Hvit -
02.09 18:00 Kollmyr aktivitetsfelt 3er A m/vant B
Gulset Rød - Stathelle G7 Rød -
17.06 18:30 Pors Ministadion 3er B B  
Stridsklev Rød - Stathelle G7 Rød -  
17.06 18:00 Pors Ministadion 3er A B  
Pors 3 - Stathelle G7 Rød -  
17.06 17:30 Pors Ministadion 3er A B  
Pors 3 - Stathelle G7 Rød -  
27.05 18:30 Herkules Bingo 3er B B  
Sundjordet Sort - Stathelle G7 Rød -  
27.05 18:00 Herkules Bingo 3er B B  
Herkules Grønn - Stathelle G7 Rød -  
23.09 18:30 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Brevik -  
23.09 18:00 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Stridsklev Blå -  
23.09 17:30 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Stridsklev Blå -  
16.09 18:30 Herkules Bingo 3er B B  
Hei Hvit - Stathelle G7 Rød -  
16.09 18:00 Herkules Bingo 3er C B  
Herkules Blå - Stathelle G7 Rød -  
16.09 17:30 Herkules Bingo 3er B H  
Stathelle G7 Rød - Sundjordet Sort -  
02.09 18:30 Kollmyr aktivitetsfelt 3er B m/vant B  
Sundjordet Sort - Stathelle G7 Rød -  
02.09 18:00 Kollmyr aktivitetsfelt 3er A m/vant B  
Gulset Rød - Stathelle G7 Rød -  
02.09 17:30 Kollmyr aktivitetsfelt 3er B m/vant H  
Stathelle G7 Rød - Langesund Hvit -  
26.08 18:30 Stridsklev gress 3er B B  
Stridsklev Blå - Stathelle G7 Rød -  
26.08 18:00 Stridsklev gress 3er A H  
Stathelle G7 Rød - Skidar Sort -  
26.08 17:30 Stridsklev gress 3er A B  
Herkules Blå - Stathelle G7 Rød -  
17.06 18:30 Pors Ministadion 3er B B  
Stridsklev Rød - Stathelle G7 Rød -  
17.06 18:00 Pors Ministadion 3er A B  
Pors 3 - Stathelle G7 Rød -  
17.06 17:30 Pors Ministadion 3er A B  
Pors 3 - Stathelle G7 Rød -  
27.05 18:30 Herkules Bingo 3er B B  
Sundjordet Sort - Stathelle G7 Rød -  
27.05 18:00 Herkules Bingo 3er B B  
Herkules Grønn - Stathelle G7 Rød -  
27.05 17:30 Herkules Bingo 3er B H  
Stathelle G7 Rød - Urædd Rød -  
20.05 18:30 Rugtvedtmyra HB 3er B H  
Stathelle G7 Rød - Sundjordet Sort -  
20.05 18:00 Rugtvedtmyra HB 3er B B  
Brevik 2 - Stathelle G7 Rød -  
20.05 17:30 Rugtvedtmyra HB 3er A B  
Bamble Indians - Stathelle G7 Rød -  
15.05 18:30 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Pors 3 -  
15.05 18:00 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Eidanger 2 -  
15.05 17:30 Bunes 3er A1 KG H  
Stathelle G7 Rød - Langesund Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål