Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
20.08
17:30-18:30
Bunes KG 7er B
FRE
23.08
18:30-20:00
Bunes NYE 5er A KG
29.08 18:00 Slåttnes KG 7er A B
Langesund Blå - Stathelle G10 Rød -
11.09 18:30 Bunes NYE 7er KG H
Stathelle G10 Rød - Tollnes Gul -
18.09 18:30 Herregårdsstrand 7er A B
Eidanger - Stathelle G10 Rød -
25.09 19:00 Bunes NYE 7er KG H
Stathelle G10 Rød - Kragerø 1 -
01.10 17:30 Furulund KG 7er A B
Brevik 1 - Stathelle G10 Rød -
21.08 18:30 Bunes NYE 7er KG H  
Stathelle G10 Rød - Bamble Rød -  
18.06 18:30 Odd KG 7er B  
Odd Sort - Stathelle G10 Hvit -  
13.06 17:30 Bunes KG 7er A H  
Stathelle G10 Hvit - Herkules HVIT -  
04.06 18:30 Slåttnes KG 7er B B  
Langesund Blå - Stathelle G10 Hvit -  
29.05 18:30 Stridsklev KG 7er B B  
Stridsklev 1 - Stathelle G10 Hvit -  
23.10 18:30 Herøya KG 5er B B  
Herøya Blå - Stathelle G10 Rød -  
16.10 18:30 Bunes NYE 7er KG H  
Stathelle G10 Rød - Hei Rød -  
01.10 17:30 Furulund KG 7er A B  
Brevik 1 - Stathelle G10 Rød -  
25.09 19:00 Bunes NYE 7er KG H  
Stathelle G10 Rød - Kragerø 1 -  
18.09 18:30 Herregårdsstrand 7er A B  
Eidanger - Stathelle G10 Rød -  
11.09 18:30 Bunes NYE 7er KG H  
Stathelle G10 Rød - Tollnes Gul -  
29.08 18:00 Slåttnes KG 7er A B  
Langesund Blå - Stathelle G10 Rød -  
21.08 18:30 Bunes NYE 7er KG H  
Stathelle G10 Rød - Bamble Rød -  
18.06 18:30 Odd KG 7er B  
Odd Sort - Stathelle G10 Hvit -  
13.06 17:30 Bunes KG 7er A H  
Stathelle G10 Hvit - Herkules HVIT -  
04.06 18:30 Slåttnes KG 7er B B  
Langesund Blå - Stathelle G10 Hvit -  
29.05 18:30 Stridsklev KG 7er B B  
Stridsklev 1 - Stathelle G10 Hvit -  
22.05 18:30 Bunes KG 7er B H  
Stathelle G10 Hvit - Urædd 1 -  
14.05 18:30 Tollnes 2 KG 7er A B  
Tollnes Striper - Stathelle G10 Hvit -  
08.05 18:30 Bunes KG 7er B H  
Stathelle G10 Hvit - Hei Rød -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål