Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
20.08
16:30-18:00
Bunes KG 7er A
ONS
21.08
18:00-19:30
Bunes KG 7er B
TOR
22.08
16:30-18:00
Bunes KG 7er A
SØN
25.08
12:00-14:00
Bunes KG 7er A
24.08 15:00 Bunes KG H
Stathelle G16-1 - Kragerø -
31.08 13:00 Idrettsparken kunstgress B
Kongsberg - Stathelle G16-1 -
07.09 15:00 Bunes KG H
Stathelle G16-1 - Halsen -
11.09 19:30 Gamle Stadion KG B
Sandefjord Fotball - Stathelle G16-1 -
19.09 19:30 Bunes KG H
Stathelle G16-1 - Stoppen -
25.06 20:00 Kragerø Stadion KG B  
Kragerø 1 - Stathelle G16-1 1 - 1  
22.06 12:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Gulset 1 3 - 2  
12.06 18:00 Mortens Plass KG, Hei B  
Hei 1 - Stathelle G16-1 0 - 1  
03.06 20:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Drangedal 6 - 1  
24.05 18:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Pors 2 - 2  
07.11 19:30 Consto Arena B  
Mjøndalen - Stathelle G16-1 -  
31.10 19:30 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Store Bergan -  
24.10 18:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Pors -  
15.10 20:00 Odd Treningsbane KG B  
Odd 1 - Stathelle G16-1 -  
05.10 15:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Strømsgodset IF -  
26.09 19:30 Teie KG 1 Nøtterøy Elektriske B  
Teie - Stathelle G16-1 -  
19.09 19:30 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Stoppen -  
11.09 19:30 Gamle Stadion KG B  
Sandefjord Fotball - Stathelle G16-1 -  
07.09 15:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Halsen -  
31.08 13:00 Idrettsparken kunstgress B  
Kongsberg - Stathelle G16-1 -  
24.08 15:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Kragerø -  
25.06 20:00 Kragerø Stadion KG B  
Kragerø 1 - Stathelle G16-1 1 - 1  
22.06 12:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Gulset 1 3 - 2  
12.06 18:00 Mortens Plass KG, Hei B  
Hei 1 - Stathelle G16-1 0 - 1  
03.06 20:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Drangedal 6 - 1  
24.05 18:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Pors 2 - 2  
22.05 18:15 Bratsberg KG B  
Storm 1 - Stathelle G16-1 0 - 6  
14.05 20:00 Odd Treningsbane KG B  
Odd 1 - Stathelle G16-1 5 - 4  
12.05 12:30 Bunes KG B  
Adidascup - Stathelle og Omegn IL Gutter 16 år -  
07.05 20:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Sannidal* 2 - 2  
01.05 13:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Ørn Horten 0 - 1  
24.04 20:00 Herkules KG B  
Herkules - Stathelle G16-1 1 - 12  
13.04 13:30 Bunes KG B  
Strømsgodset - Stathelle og Omegn IL Gutter 16 år -  
10.04 20:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Notodden 7 - 1  
24.03 14:00 Telemarkshallen KG B  
Skarphedin - Stathelle G16-1 1 - 7  
16.03 13:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Urædd G16.1 18 - 1  
13.03 19:30 Bunes KG B  
Sannidal - Stathelle og Omegn IL Gutter 16 år -  
09.03 13:00 Mortens Plass KG, Hei B  
Hei 1 - Stathelle G16-1 1 - 3  
12.02 20:00 Bunes KG H  
Stathelle G16-1 - Eidanger 1 12 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål