Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
19.08
19:30-21:00
Bunes NYE 7er KG
TOR
22.08
18:00-19:30
Bunes KG 7er A
FRE
23.08
17:00-18:30
Bunes NYE 5er B KG
FRE
23.08
17:00-18:30
Bunes KG 7er B
27.08 19:30 Herkules KG B
Herkules - Stathelle Menn Senior A -
02.09 19:30 Bunes KG H
Stathelle Menn Senior A - Skarphedin -
10.09 19:30 Slåttnes KG, Langesund B
Langesund - Stathelle Menn Senior A -
16.09 19:30 Bunes KG H
Stathelle Menn Senior A - Storm 2 -
24.09 19:30 Bunes KG H
Stathelle Menn Senior A - Hei -
20.08 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Odd 3 2 - 2  
12.08 18:30 Pors Stadion KG B  
Pors 2 - Stathelle Menn Senior A 1 - 2  
24.06 19:30 Idrettsparken KG Notodden B  
Notodden 2 - Stathelle Menn Senior A 5 - 3  
17.06 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Tollnes 5 - 1  
11.06 18:30 Urædd KG B  
Urædd - Stathelle Menn Senior A 8 - 0  
22.10 19:30 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Notodden 2 -  
15.10 19:30 Tollnes Stadion KG B  
Tollnes - Stathelle Menn Senior A -  
08.10 19:30 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Urædd -  
01.10 19:30 Ulefoss KG B  
Ulefoss/Skade - Stathelle Menn Senior A -  
24.09 19:30 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Hei -  
16.09 19:30 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Storm 2 -  
10.09 19:30 Slåttnes KG, Langesund B  
Langesund - Stathelle Menn Senior A -  
02.09 19:30 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Skarphedin -  
27.08 19:30 Herkules KG B  
Herkules - Stathelle Menn Senior A -  
20.08 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Odd 3 2 - 2  
12.08 18:30 Pors Stadion KG B  
Pors 2 - Stathelle Menn Senior A 1 - 2  
24.06 19:30 Idrettsparken KG Notodden B  
Notodden 2 - Stathelle Menn Senior A 5 - 3  
17.06 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Tollnes 5 - 1  
11.06 18:30 Urædd KG B  
Urædd - Stathelle Menn Senior A 8 - 0  
04.06 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Ulefoss/Skade 0 - 1  
28.05 19:00 Mortens Plass KG, Hei B  
Hei - Stathelle Menn Senior A 5 - 4  
21.05 19:30 Bratsberg KG B  
Storm 2 - Stathelle Menn Senior A 2 - 1  
16.05 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Langesund 1 - 2  
06.05 19:30 Sandvoll Kunstgress B  
Skarphedin - Stathelle Menn Senior A 4 - 0  
30.04 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Herkules 4 - 0  
25.04 18:30 Skagerak Arena B  
Odd 3 - Stathelle Menn Senior A 5 - 0  
09.04 20:00 Bunes KG H  
Stathelle Menn Senior A - Pors 2 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål