Årsmøte hovedlaget

Årsmøte hovedlaget torsdag 28. mars kl 20.00 på Klubbhuset. Forslag sendes post@stathelleoil.no senest en uke før.

Årsmøte fotball

Årsmøte avholdes 7. februar på Stathelle Klubbhus kl. 18.00. Innkomne forslag sendes til post@stathellefotball.no senest 2 uker før.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
16.09 Stathelle og Omegn IL Storm 2
16.09 Eik Tønsberg Stathelle og Omegn IL
17.09 Pors 2 Stathelle G7 Blå
17.09 Stathelle G7 Blå Stridsklev Grønn
17.09 Herøya Blå1 Stathelle G8 Blå
16.09 Stathelle og Omegn IL Storm 2
16.09 Eik Tønsberg Stathelle og Omegn IL
16.09 Hei Hvit Stathelle G7 Rød
16.09 Herkules Blå Stathelle G7 Rød
16.09 Stathelle J13-1 Seljord

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
2. div. kvinner avd. 02
# Lag K D P
1 Sandefjord Fotball KVI 18 50 43
2 Gimletroll 18 23 38
3 LSK Kvinner 2 18 30 37
4 Øvrevoll Hosle 2 18 11 33
5 Røa Fotball Elite 2 17 9 30
6 Kolbotn 2 18 3 30
7 Eik Tønsberg 17 -19 22
8 Stathelle 17 -14 20
9 Grei Kvinner Elite 2 17 -12 15
10 Urædd/Pors 18 -11 13
11 Hallingdal 18 -21 13
12 Lier 18 -49 9
Siste synk: 19:19
4.div Kvinner
# Lag K D P
1 Snøgg 2 9 19 24
2 Sannidal/Kroken 10 5 22
3 Skade 9 4 16
4 Tollnes 9 -2 13
5 Skarphedin 2 9 -3 8
6 Stathelle 2 10 -11 7
7 Drangedal 8 -12 3
8 Heddal 0 0 0
9 Langesund 0 0 0
Siste synk: 19:19
7.div Menn Avd A
# Lag K D P
1 Stridsklev 12 39 32
2 Kroken 13 18 25
3 Herkules 2 12 9 20
4 Kviteseid 13 2 19
5 Stathelle 2 11 7 18
6 Langesund 2 11 2 14
7 Vold 12 -27 12
8 Herre 12 -17 11
9 Seljord 2 10 -33 1
Siste synk: 19:19
Kretsligaen
# Lag K D P
1 Urædd 16 72 48
2 Odd 3 16 49 40
3 Hei 16 32 34
4 Skarphedin 16 6 28
5 Notodden 2 16 12 24
6 Ulefoss/Skade 16 -12 22
7 Langesund 16 -14 20
8 Storm 2 16 -15 19
9 Pors 2 16 -5 18
10 Stathelle 16 -12 17
11 Herkules 16 -59 7
12 Tollnes 16 -54 6
Siste synk: 19:19
G19 2.div avd A høst
# Lag K D P
1 Stridsklev 4 13 9
2 Borg 4 3 9
3 Storm 2 3 5 7
4 Skotfoss 3 0 4
5 Stathelle 2 4 0 4
6 Gjerpen 2 0 3
7 Eidanger 3 -6 3
8 Langesund 4 -10 3
9 Gulset 3 -5 1
Siste synk: 19:19
G19 Interkrets
# Lag K D P
1 Storm 1 3 10 9
2 Mjøndalen 3 3 6
3 Modum FK 4 1 6
4 Runar 3 -6 6
5 Pors 3 1 3
6 Stathelle 1 4 -9 0
Siste synk: 19:19
G16 2.div høst
# Lag K D P
1 Gulset 2 3 12 9
2 Stathelle 2 4 8 9
3 Sauherad 1* 2 4 6
4 Odd 3 2 3 6
5 Borg 1 2 -4 3
6 Hei 2 1 -1 0
7 Langangen /Pors* 3 -6 0
8 Skarphedin 2 -7 0
9 Gjerpen 3 -9 0
Siste synk: 19:19
G16 Interkrets
# Lag K D P
1 Sandefjord Fotball 4 11 12
2 Mjøndalen 4 10 9
3 Strømsgodset IF 4 9 9
4 Store Bergan 4 7 9
5 Kragerø 4 -1 9
6 Odd 1 4 5 6
7 Stoppen 4 3 6
8 Stathelle 1 4 0 3
9 Teie 4 -5 3
10 Pors 4 -5 3
11 Halsen 4 -16 3
12 Kongsberg 4 -18 0
Siste synk: 16:50
J15 2.div høst
# Lag K D P
1 Skarphedin 1 3 15 9
2 Skarphedin 2 2 10 6
3 Hei 2 2 3 6
4 Fossum 3 -1 6
5 Urædd 2 2 1 3
6 Drangedal 2 -6 0
7 Skidar 2 -7 0
8 Snøgg 1 -7 0
9 Stathelle /Langesund 3 -8 0
Siste synk: 19:18
J15 Interkrets
# Lag K D P
1 Kragerø 1 3 12 9
2 Eik Tønsberg 3 5 9
3 Runar 3 9 6
4 Hyggen /Huringen 3 8 6
5 Hei 1 2 5 6
6 Flint 4 4 6
7 Stathelle 1 4 4 6
8 Skiold 3 -10 3
9 Vestfossen /Kongsberg 2 -10 0
10 Ørn Horten 3 -13 0
11 Urædd 1 4 -14 0
Siste synk: 19:18
G14 1.div høst
# Lag K D P
1 Ulefoss /Skade 1 3 18 9
2 Eidanger 1 3 7 9
3 Skiens Grane 2 3 4
4 Urædd 3 -2 4
5 Odd 2 3 -3 3
6 Stathelle 1 1 0 1
7 Brevik 2 -5 1
8 Hei 1 2 -4 0
9 Tollnes 3 -14 0
Siste synk: 19:18
G14 2.div høst avd A
# Lag K D P
1 Langesund 4 18 12
2 Sannidal* 4 17 12
3 Gulset 4 4 9
4 Stathelle 2 4 -1 7
5 Eidanger 2 4 1 4
6 Borg 4 -3 4
7 Hei 2 4 -14 4
8 Drangedal 4 -3 2
9 Skidar 4 -9 2
10 Fossum 4 -10 0
Siste synk: 19:19
J13 1.div KM høst
# Lag K D P
1 Stathelle 4 12 12
2 Storm 1 4 5 9
3 Gjerpen 1 4 -2 6
4 Sundjordet 1 4 -6 6
5 Seljord 4 -4 3
6 Skarphedin 1 4 -5 0
Siste synk: 19:18
16.09 19:30 Bunes KG H
Stathelle og Omegn IL - Storm 2
16.09 19:30 Eik KG 1 B
Eik Tønsberg - Stathelle og Omegn IL
17.09 17:30 Pors Ministadion 3er A B
Pors 2 - Stathelle G7 Blå
17.09 18:00 Pors Ministadion 3er A H
Stathelle G7 Blå - Stridsklev Grønn
17.09 18:00 Herøya KG 5er A B
Herøya Blå1 - Stathelle G8 Blå
16.09 19:30 Bunes KG H  
Stathelle og Omegn IL - Storm 2  
16.09 19:30 Eik KG 1 B  
Eik Tønsberg - Stathelle og Omegn IL  
16.09 18:30 Herkules Bingo 3er B B  
Hei Hvit - Stathelle G7 Rød  
16.09 18:00 Herkules Bingo 3er C B  
Herkules Blå - Stathelle G7 Rød  
16.09 18:00 Bunes KG 9er H  
Stathelle J13-1 - Seljord  

Kontigentoversikt

 
Treningsavgift Fotball 2019
Husk å betale treningsavgiften.
Ubetalt beløp: 17185
Ubetalt antall: 10
Betalt beløp: 490403
Betalt antall: 307
 

Sponsorer