Stathelle og Omegn IL

TM Five A'side 2013 aldersbestemte lag

Vinnerlodd loddsalg lørdag
17.11|
Bilder fra cupen
15.11
Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
240  (FIN) 17.11  18:00  Stathelle JR-1 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen A  7-3
41  17.11  17:20  Tollnes fotball JRD-1 Urædd JRD-2 Skjærgårdshallen C  0-1
238  (SEMI-FIN) 17.11  17:20  Odd JR-1 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen A  2-3
239  (SEMI-FIN) 17.11  17:20  Stathelle JR-1 Urædd JR-2 Skjærgårdshallen B  3-1
233  (FIN (2-2, straffekonk)) 17.11  17:00  Pors G16-1 Gulset G16-1 Skjærgårdshallen A  8-9
43  17.11  16:40  Urædd JRD-2 Urædd JRD-1 Skjærgårdshallen A  2-5
235  (KVART-FIN) 17.11  16:40  Tollnes JR-2 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen C  5-7
237  (KVART-FIN) 17.11  16:40  Pors JR-1 Urædd JR-2 Skjærgårdshallen B  1-5
254  (FIN) 17.11  16:20  Kragerø IF gutter 14 SG14- Hei il SG14- Skjærgårdshallen A  1-4
234  (KVART-FIN) 17.11  16:20  Odd JR-1 HEI JR- Skjærgårdshallen B  7-2
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
240  (FIN) 17.11  18:00  Stathelle JR-1 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen A  7-3
41  17.11  17:20  Tollnes fotball JRD-1 Urædd JRD-2 Skjærgårdshallen C  0-1
238  (SEMI-FIN) 17.11  17:20  Odd JR-1 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen A  2-3
239  (SEMI-FIN) 17.11  17:20  Stathelle JR-1 Urædd JR-2 Skjærgårdshallen B  3-1
233  (FIN (2-2, straffekonk)) 17.11  17:00  Pors G16-1 Gulset G16-1 Skjærgårdshallen A  8-9
43  17.11  16:40  Urædd JRD-2 Urædd JRD-1 Skjærgårdshallen A  2-5
235  (KVART-FIN) 17.11  16:40  Tollnes JR-2 Urædd JR-1 Skjærgårdshallen C  5-7
237  (KVART-FIN) 17.11  16:40  Pors JR-1 Urædd JR-2 Skjærgårdshallen B  1-5
254  (FIN) 17.11  16:20  Kragerø IF gutter 14 SG14- Hei il SG14- Skjærgårdshallen A  1-4
234  (KVART-FIN) 17.11  16:20  Odd JR-1 HEI JR- Skjærgårdshallen B  7-2
G12
P-8
G13
P-9 P-10 P-11 P-12
G13 SP G13 SP
G14
P-13 P-14 P-15 G14 SP
G14 SP
G16
P-16 P-17 P-18 P-19
G16 SP G16 SP G16 SP
G19
P-20 P-21 P-22 G19 SP
G19 SP
J12
P-1
J13
P-2 P-3 J13 SP
J14
P-4
J16
P-5 P-6 J16 SP
J19
P-7

 

TM Five A'side 2013 aldersbestemte lag

Påmeldingsfrist utløpt.
Kamprogram er lagt ut i portalen. Også sluttspill. For sluttspill velg menyen KAMPOPPSETT. Nederst bytter du "Aktiv gruppe" til Sluttspill

 

Presisering vedrørende spillere, overgang og spilleberettigelse: Alle spillere som skal delta i TM 5-A-Side 2013 må ha vært godkjent av TFK for spill i deltakende klubb/lag før 10. september 2013, se også i NFF’s Overgangsreglement, Kapittel III, §7.

For info se menyene "Om turneringen" og "Regler".

Ved påmelding mottas en SMS som må bekreftes. Hvis mobilen er sperret for slike meldinger (koster 10 kr) kan dere sende epost med lag, kontakt navn, mobilnr og kontakt epost til tm.aldersbestemt@gmail.com. Laget legges da manuelt inn.

Kontaktinfo ved andre problemer: 
Jan Kristiansen, 93432599,  tm.aldersbestemt@gmail.com

 

Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS