Stathelle og Omegn IL
Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
220  (FIN) 11.11  20:40  Odd G19-3 Odd G19-2 Skjærgårdshallen B  3-5
213  (FIN) 11.11  20:20  Stathelle G16-1 Tollnes G16 Skjærgårdshallen B  6-1
236  (FIN) 11.11  20:00  Snøgg J19 Urædd J19-2 Skjærgårdshallen B  4-0
211  (SEMI-FIN) 11.11  19:40  Tollnes G16 Urædd G16-1 Skjærgårdshallen A  7-2
212  (SEMI-FIN) 11.11  19:40  Stathelle G16-1 Stathelle G16-2 Skjærgårdshallen B  9-0
218  (SEMI-FIN) 11.11  19:20  Odd G19-1 Odd G19-2 Skjærgårdshallen A  2-4
219  (SEMI-FIN) 11.11  19:20  Odd G19-3 Tollnes G19 Skjærgårdshallen B  2-0
234  (SEMI-FIN) 11.11  19:00  Snøgg J19 Urædd J19-1 Skjærgårdshallen A  7-0
235  (SEMI-FIN) 11.11  19:00  Storm J19 Urædd J19-2 Skjærgårdshallen B  0-10
215  (KVART-FIN) 11.11  18:40  Odd G19-2 Stathelle G19-1 Skjærgårdshallen C  4-0
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
220  (FIN) 11.11  20:40  Odd G19-3 Odd G19-2 Skjærgårdshallen B  3-5
213  (FIN) 11.11  20:20  Stathelle G16-1 Tollnes G16 Skjærgårdshallen B  6-1
236  (FIN) 11.11  20:00  Snøgg J19 Urædd J19-2 Skjærgårdshallen B  4-0
211  (SEMI-FIN) 11.11  19:40  Tollnes G16 Urædd G16-1 Skjærgårdshallen A  7-2
212  (SEMI-FIN) 11.11  19:40  Stathelle G16-1 Stathelle G16-2 Skjærgårdshallen B  9-0
218  (SEMI-FIN) 11.11  19:20  Odd G19-1 Odd G19-2 Skjærgårdshallen A  2-4
219  (SEMI-FIN) 11.11  19:20  Odd G19-3 Tollnes G19 Skjærgårdshallen B  2-0
234  (SEMI-FIN) 11.11  19:00  Snøgg J19 Urædd J19-1 Skjærgårdshallen A  7-0
235  (SEMI-FIN) 11.11  19:00  Storm J19 Urædd J19-2 Skjærgårdshallen B  0-10
215  (KVART-FIN) 11.11  18:40  Odd G19-2 Stathelle G19-1 Skjærgårdshallen C  4-0
G13
G13-1 G13-2 G13-3 G13-4
G13-5 G13 SP
G14
G14-1 G14-2 G14-3 G14-4
G14-5 G14-6 G14 SP
G16
G16-1 G16-2 G16-3 G16-4
G16-5 G16-6 G16 SP
G19
G19-1 G19-2 G19-3 G19-4
G19-5 G19 SP
J13
J13-1 J13 SP
J14
J14-1 J14-2 J14 SP
J16
J16-1 J16-2 J16-3 J16 S
J19
J19-1 J19-2 J19 SP

 

TM Five A'side 2018 aldersbestemte lag

9. - 11. november

For info se menyene "Om turneringen" og "Regler". tt

Kontaktinfo: Allan Finden, 90836770,  tm.aldersbestemt@gmail.com

 

Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS