Stathelle og Omegn IL
Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
247  (FIN) 12.11  19:20  Tollnes G16-1 Stathelle G16-1 Skjærgårdshallen B  1-3
254  (FIN) 12.11  19:00  Stathelle G19-1 Odd G19 Skjærgårdshallen B  2-4
246  (SEMI-FIN) 12.11  18:20  Tollnes G16-1 Eidanger G16-1 Skjærgårdshallen C  8-2
245  (SEMI-FIN) 12.11  18:20  Stathelle G16-1 Storm G16-1 Skjærgårdshallen A  4-2
209  (FIN) 12.11  18:00  Langesund J19 Stathelle J19-1 Skjærgårdshallen B  3-6
253  (SEMI-FIN) 12.11  18:00  Hei IL G19-1 Stathelle G19-1 Skjærgårdshallen A  1-2
252  (SEMI-FIN) 12.11  18:00  Pors G19-1 Odd G19 Skjærgårdshallen C  3-5
244  (KVART-FIN) 12.11  17:40  Tollnes G16-1 Drangedal G16 Skjærgårdshallen B  4-1
243  (KVART-FIN) 12.11  17:40  Eidanger G16-1 Langesund G16-2 Skjærgårdshallen C  3-1
242  (KVART-FIN) 12.11  17:20  Stathelle G16-1 Kragerø G16 Skjærgårdshallen B  6-2
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
247  (FIN) 12.11  19:20  Tollnes G16-1 Stathelle G16-1 Skjærgårdshallen B  1-3
254  (FIN) 12.11  19:00  Stathelle G19-1 Odd G19 Skjærgårdshallen B  2-4
246  (SEMI-FIN) 12.11  18:20  Tollnes G16-1 Eidanger G16-1 Skjærgårdshallen C  8-2
245  (SEMI-FIN) 12.11  18:20  Stathelle G16-1 Storm G16-1 Skjærgårdshallen A  4-2
209  (FIN) 12.11  18:00  Langesund J19 Stathelle J19-1 Skjærgårdshallen B  3-6
253  (SEMI-FIN) 12.11  18:00  Hei IL G19-1 Stathelle G19-1 Skjærgårdshallen A  1-2
252  (SEMI-FIN) 12.11  18:00  Pors G19-1 Odd G19 Skjærgårdshallen C  3-5
244  (KVART-FIN) 12.11  17:40  Tollnes G16-1 Drangedal G16 Skjærgårdshallen B  4-1
243  (KVART-FIN) 12.11  17:40  Eidanger G16-1 Langesund G16-2 Skjærgårdshallen C  3-1
242  (KVART-FIN) 12.11  17:20  Stathelle G16-1 Kragerø G16 Skjærgårdshallen B  6-2
G13
G13-1 G13-2 G13-3 G13-4
G13-5 G13-6 G13 SP
G14
G14-1 G14-2 G14 SP
G16
G16-1 G16-2 G16-3 G16-4
G16-5 G16-6 G16-7 G16 SP
G19
G19-1 G19-2 G19-3 G19-4
G19-5 G19-6 G19 SP
J13
J13-1 J13-2 J13-3 J13 SP
J14
J14-1 J14-2 J14 SP
J16
J16-1 J16-2 J16-3 J16-4
J16 SP
J19
J19-1 J19-2 J19 SP

 

TM Five A'side 2017 aldersbestemte lag

10. - 12. november

For info se menyene "Om turneringen" og "Regler". tt

Kontaktinfo: Allan Finden, 90836770,  tm.aldersbestemt@gmail.com

 

Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS