Stathelle og Omegn IL
Info hefte
13.11|Her er link til info heftet for helgens cup
Kampoppsett
02.11 | Kampoppsett er nå på plass!
Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
239  (FIN) 15.11  20:40  Stathelle G16-1 Odd G16-1 Skjærgårdshallen B  4-2
224  (FIN) 15.11  20:00  Eidanger SG14-Hvit Odd BK 2 SG14-2 Skjærgårdshallen B  2-7
238  (SEMI-FIN) 15.11  19:40  Stathelle G16-1 Storm G16-1 Skjærgårdshallen A  5-3
237  (SEMI-FIN) 15.11  19:40  Odd G16-1 Urædd FK G16-1 Skjærgårdshallen C  5-3
217  (FIN) 15.11  19:20  Urædd SG13- Tollnes SG13- Skjærgårdshallen B  4-0
223  (SEMI-FIN) 15.11  19:00  Stathelle SG14-1 Eidanger SG14-Hvit Skjærgårdshallen B  1-3
222  (SEMI-FIN) 15.11  19:00  Odd BK 2 SG14-2 Odd Bk 1 SG14- Skjærgårdshallen A  5-3
216  (SEMI-FIN) 15.11  18:40  Tollnes SG13- Gjerpen SG13-2 Skjærgårdshallen C  6-1
215  (SEMI-FIN) 15.11  18:40  Urædd SG13- Stathelle SG13-1 Skjærgårdshallen A  4-1
234  (KVART-FIN) 15.11  18:20  Odd G16-2 Odd G16-1 Skjærgårdshallen C  3-4
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
239  (FIN) 15.11  20:40  Stathelle G16-1 Odd G16-1 Skjærgårdshallen B  4-2
224  (FIN) 15.11  20:00  Eidanger SG14-Hvit Odd BK 2 SG14-2 Skjærgårdshallen B  2-7
237  (SEMI-FIN) 15.11  19:40  Odd G16-1 Urædd FK G16-1 Skjærgårdshallen C  5-3
238  (SEMI-FIN) 15.11  19:40  Stathelle G16-1 Storm G16-1 Skjærgårdshallen A  5-3
217  (FIN) 15.11  19:20  Urædd SG13- Tollnes SG13- Skjærgårdshallen B  4-0
222  (SEMI-FIN) 15.11  19:00  Odd BK 2 SG14-2 Odd Bk 1 SG14- Skjærgårdshallen A  5-3
223  (SEMI-FIN) 15.11  19:00  Stathelle SG14-1 Eidanger SG14-Hvit Skjærgårdshallen B  1-3
215  (SEMI-FIN) 15.11  18:40  Urædd SG13- Stathelle SG13-1 Skjærgårdshallen A  4-1
216  (SEMI-FIN) 15.11  18:40  Tollnes SG13- Gjerpen SG13-2 Skjærgårdshallen C  6-1
233  (KVART-FIN) 15.11  18:20  Urædd FK G16-1 Fossum/Gjerpen G16-1 Skjærgårdshallen A  4-3
G12
G12-1 G12-2 G12-3 G12-4
G13
G13-1 G13-2 G13-3 G13 SP
G14
G14-1 G14-2 G14-3 G14-4
G14-5 G14 SP
G16
G16-1 G16-2 G16-3 G16-4
G16-5 G16-6 G16-7 G16 SP
G19
G19-1 G19-2 G19-3 G19-4
G19 SP
J13
J13-1 J13-2 J13-3 J13 SP
J14
J14-1 J14-2 J14-3 J14 SP
J16
J16-1 J16-2 J16-3 J16-4
J16 SP

 

TM Five A'side 2015 aldersbestemte lag

13. - 15. november

For info se menyene "Om turneringen" og "Regler".

Kontaktinfo: Allan Finden, 90836770,  tm.aldersbestemt@gmail.com

 

Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS