SOIL
Forsiden
Deltakerlag
Kampoppsett
Resultatservice
Banekart
Om Turneringen
Kampoppsett
02.11|Se Resultatservice
Next Matches
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
276 (FIN)
12.11
21:20
Hei il J14-1
IL Skade J14-2
Skjærgårdshallen B
0-4
274 (SEMI-FIN)
12.11
20:00
Stathelle J14-1
IL Skade J14-2
Skjærgårdshallen A
1-2
275 (SEMI-FIN)
12.11
20:00
Hei il J14-1
Kragerø J14
Skjærgårdshallen B
3-2
270 (KVART-FIN)
12.11
18:20
Stathelle J14-1
Fossum J14-2
Skjærgårdshallen A
6-1
271 (KVART-FIN)
12.11
18:20
IL Skade J14-2
Fossum J14-1
Skjærgårdshallen B
4-3
273 (KVART-FIN)
12.11
18:20
Kragerø J14
Kviteseid J14
Skjærgårdshallen C
7-4
272 (KVART-FIN)
12.11
18:00
Hei il J14-1
Stathelle J14-2
Skjærgårdshallen C
3-2
Kampoversikt:
Sluttspilltre
|
Liste
|
Grafisk
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
276 (FIN)
12.11
21:20
Hei il J14-1
IL Skade J14-2
Skjærgårdshallen B
0-4
274 (SEMI-FIN)
12.11
20:00
Stathelle J14-1
IL Skade J14-2
Skjærgårdshallen A
1-2
275 (SEMI-FIN)
12.11
20:00
Hei il J14-1
Kragerø J14
Skjærgårdshallen B
3-2
270 (KVART-FIN)
12.11
18:20
Stathelle J14-1
Fossum J14-2
Skjærgårdshallen A
6-1
271 (KVART-FIN)
12.11
18:20
IL Skade J14-2
Fossum J14-1
Skjærgårdshallen B
4-3
273 (KVART-FIN)
12.11
18:20
Kragerø J14
Kviteseid J14
Skjærgårdshallen C
7-4
272 (KVART-FIN)
12.11
18:00
Hei il J14-1
Stathelle J14-2
Skjærgårdshallen C
3-2
Pos
Team
G
W
D
L
Goals
Diff
P
1
IL Skade J14-2
3
3
0
0
10-4
6
9
2
Hei il J14-1
3
2
0
1
6-8
-2
6
3
Stathelle J14-1
2
1
0
1
7-3
4
3
4
Kragerø J14
2
1
0
1
9-7
2
3
5
Fossum J14-1
1
0
0
1
3-4
-1
0
6
Stathelle J14-2
1
0
0
1
2-3
-1
0
7
Kviteseid J14
1
0
0
1
4-7
-3
0
8
Fossum J14-2
1
0
0
1
1-6
-5
0
G12
G12
G13
G13-1
G13-2
G13-3
G13-4
G13-5
G13-6
G13-7
G13 SP
G14
G14-1
G14-2
G14-3
G14-4
G14 SP
G16
G16-1
G16-2
G16-3
G16-4
G16-5
G16-6
G16-7
G16-8
G16 SP
G19
G19-1
G19-2
G19-3
G19-4
G19 SP
J13
J13-1
J13-2
J13 SP
J14
J14-1
J14-2
J14-3
J14 SP
J16
J16-1
J16-2
J16-3
J16-4
J16 SP
J19
J19
J19 SP
TM Five A'side 2016 aldersbestemte lag
11. - 13. november
For info se menyene "Om turneringen" og "Regler".
Kontaktinfo: Allan Finden, 90836770, tm.aldersbestemt@gmail.com
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS