SOIL
Forsiden
Deltakerlag
Kampoppsett
Resultatservice
Banekart
Om Turneringen
Info hefte
13.11|Her er link til info heftet for helgens cup
Kampoppsett
02.11 | Kampoppsett er nå på plass!
Next Matches
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
259 (FIN)
14.11
20:00
Snøgg J16-
Fossum J16-2
Skjærgårdshallen B
5-2
258 (SEMI-FIN)
14.11
19:00
Urædd J16-2
Snøgg J16-
Skjærgårdshallen B
0-11
257 (SEMI-FIN)
14.11
19:00
Fossum J16-2
Stathelle J16-1
Skjærgårdshallen C
5-3
256 (KVART-FIN)
14.11
17:40
Snøgg J16-
Drangedal IL J16-
Skjærgårdshallen C
3-1
253 (KVART-FIN)
14.11
17:40
Urædd J16-1
Fossum J16-2
Skjærgårdshallen B
2-7
254 (KVART-FIN)
14.11
17:20
Stathelle J16-1
Langesund J16-2
Skjærgårdshallen B
5-1
255 (KVART-FIN)
14.11
17:20
Urædd J16-2
Tollnes J16-
Skjærgårdshallen C
2-1
174
14.11
16:00
Langesund J16-1
Stridsklev il J16-1
Skjærgårdshallen B
2-0
175
14.11
16:00
Fossum J16-2
Snøgg J16-
Skjærgårdshallen C
3-8
163
14.11
15:40
Tollnes J16-
HEI IDRETSLAG J16-
Skjærgårdshallen B
4-0
Kampoversikt:
Liste
|
Grafisk
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
259 (FIN)
14.11
20:00
Snøgg J16-
Fossum J16-2
Skjærgårdshallen B
5-2
258 (SEMI-FIN)
14.11
19:00
Urædd J16-2
Snøgg J16-
Skjærgårdshallen B
0-11
257 (SEMI-FIN)
14.11
19:00
Fossum J16-2
Stathelle J16-1
Skjærgårdshallen C
5-3
256 (KVART-FIN)
14.11
17:40
Snøgg J16-
Drangedal IL J16-
Skjærgårdshallen C
3-1
253 (KVART-FIN)
14.11
17:40
Urædd J16-1
Fossum J16-2
Skjærgårdshallen B
2-7
254 (KVART-FIN)
14.11
17:20
Stathelle J16-1
Langesund J16-2
Skjærgårdshallen B
5-1
255 (KVART-FIN)
14.11
17:20
Urædd J16-2
Tollnes J16-
Skjærgårdshallen C
2-1
174
14.11
16:00
Langesund J16-1
Stridsklev il J16-1
Skjærgårdshallen B
2-0
175
14.11
16:00
Fossum J16-2
Snøgg J16-
Skjærgårdshallen C
3-8
163
14.11
15:40
Tollnes J16-
HEI IDRETSLAG J16-
Skjærgårdshallen B
4-0
G12
G12-1
G12-2
G12-3
G12-4
G13
G13-1
G13-2
G13-3
G13 SP
G14
G14-1
G14-2
G14-3
G14-4
G14-5
G14 SP
G16
G16-1
G16-2
G16-3
G16-4
G16-5
G16-6
G16-7
G16 SP
G19
G19-1
G19-2
G19-3
G19-4
G19 SP
J13
J13-1
J13-2
J13-3
J13 SP
J14
J14-1
J14-2
J14-3
J14 SP
J16
J16-1
J16-2
J16-3
J16-4
J16 SP
TM Five A'side 2015 aldersbestemte lag
13. - 15. november
For info se menyene "Om turneringen" og "Regler".
Kontaktinfo: Allan Finden, 90836770, tm.aldersbestemt@gmail.com
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS