Stathelle og Omegn IL

Utmerkelser og hederstegn for Stathelle OIL

Utmerkelser og hederstegn for Stathelle OIL

Utdeling ved lagets 50 års jubileum, Korvetten 3.11.1979:

Æresmedlemmer, gullmerke med diplom:
Harry Smith Eilertsen
Harald M. Eilertsen
Odmar Jeremiassen

Sølmerke med diplom:
Åse Berit Asdahl
Hans Asdahl
Trygve Lund Aanesen

Utdeling ved lagets 55 års jubileum, Stathelle Vel 3.11.1984:

Gullmerke med diplom:
Trygve Lund Aanesen

Sølvmerke med diplom:
Øyvind Jeremiassen
Olav Strandi
Mary-Ann Lager Hansen
Rolf Garstad
Leif Karlsen

Utdeling ved lagets 60 års jubileum, Korvetten 28.10.1989:

Æresmedlemmer, gullmerke med diplom:
Åse Berit Asdahl
Trygve Lund Aanesen

Gullmerke med diplom:
Per Bull
Mary-Ann Lager Hansen
Tone Jeremiasse Wold
Svein Wold
Rolf Garstad
Roy Aanesen
Jens Roar Nilsen
Per Engseth

Sølvmerke med diplom:
Gunnar Seljeseth
Grete Lill Lager Røsche
Roger Arntsen
Trond Stangeby
Torbjørn Isnes
Wivy Andersen Skotnes
Reidun Garstad
Einar Jønholt
Ivar Vatle
Knut Olsen

Utdeling ved lagets 65 års jubileum, Bunes klubbhus 29.10.1994:

Gullmerke med diplom:
Grete Lill Lager Røsche
Inge Kaggerud
Trond Stangeby
Gunnar Seljeseth
Sven Ivar Strømhaug
 

Sølvmerke med diplom:
Marit Storøygard
Trond Kirkerød
Sigmund Haugestaul
Kai Borge Olsen
Tone Clausen

Utdeling ved lagets 70 års jubileum, Bunes klubbhus 30.10.1999:

Æresmedlemmer, gullmerke med diplom:
Marry-Ann Lager Hansen

Gullmerke med diplom:
Sigmund Hauestaul
Roger Arntsen

Sølvmerke med diplom:
Ella Gjømle
Kristin Herder Kaggerud
Kari Herder Kaggerud
Pål Winberg
Frode Nordås
Erik Jensen
Sindre Nøringset
Tom Nordengen
Jørn Brog
Harald Stahlsberg

Utdeling ved lagets 75 års jubileum, Bunes klubbhus 6.11.2004:

Æresmedlemmer, gullmerke med diplom:
May Oshaug
Inge Kaggerud

Gullmerke med diplom:
Reidun Garstad
Grete-Lill Lager Røsche
Kari Herder Kaggerud
Thorbjørn Herder Kaggerud
Erik Gjømle

Sølvmerke med diplom:
Britt Eker
Bjørg Gjømle
Erik Gjømle
Thorbjørn Herder Kaggerud
Hanne Kvellestad
Kristin Kvellestad

Utdeling ved lagets 85 års jubileum, Chroftholmen 18.4.2015:

Æresmedlemmer, gullmerke med diplom:
Grete-Lill Lager Røsche
Reidun Garstad
Roy Lund Aanesen
Gunnar Seljeseth
Jens Roar Nilsen (utdelt årsmøte olderman 29.1.2016)

Gullmerke med diplom:
John-Arne Nilsen
Mette Lilleberg
Pål Winberg
Wivy Andersen Skotnes

Sølmerke med diplom:
Jan Kristiansen
Anne Ballestad Andersen
Kim Wold
Dag Sjøstrøm
Allan Finden
Tommy Sundseth
Sten Otto Arnesen
Øystein Dahl Johansen (utdelt årsmøte ski 8.2.2016)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift