Stathelle og Omegn IL

Tabell og Kampoversikt for Kretsligaen
Kretsligaen
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Urædd 13 13 0 0 69-11 58 39 7 6 0 0 35-6 6 7 0 0 34-5
2 Odd 3 13 11 1 1 57-14 43 34 6 6 0 1 25-7 7 5 1 0 32-7
3 Hei 13 10 0 3 53-22 31 30 6 7 0 0 41-6 7 3 0 3 12-16
4 Skarphedin 13 6 1 6 30-32 -2 19 7 3 0 3 14-16 6 3 1 3 16-16
5 Storm 2 13 6 1 6 20-26 -6 19 7 3 0 3 9-15 6 3 1 3 11-11
6 Ulefoss/Skade 13 6 1 6 28-37 -9 19 7 1 1 4 10-22 6 5 0 2 18-15
7 Notodden 2 13 6 0 7 42-33 9 18 6 6 0 1 35-6 7 0 0 6 7-27
8 Langesund 13 5 0 8 21-37 -16 15 7 3 0 3 13-9 6 2 0 5 8-28
9 Stathelle 13 4 1 8 24-37 -13 13 7 3 1 2 14-7 6 1 0 6 10-30
10 Pors 2 13 4 0 9 22-34 -12 12 6 3 0 4 16-14 7 1 0 5 6-20
11 Herkules 13 2 1 10 11-56 -45 7 6 1 1 5 8-30 7 1 0 5 3-26
12 Tollnes 13 2 0 11 18-56 -38 6 6 1 0 6 9-28 7 1 0 5 9-28
Siste synk: 20:49
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
09.04 19:30 1 Storm 2 Odd 3 Bratsberg KG 0-8 08120401003
17.04 15:00 1 Skarphedin 1 Odd Sandvoll Kunstgress 0-12 99119902025
25.04 18:30 2 Odd 3 Stathelle Skagerak Arena 5-0 08120401009
30.04 18:30 3 Ulefoss/Skade Odd 3 Lunde Hovedbane (Kåsa) 1-5 08120401017
07.05 18:30 4 Odd 3 Urædd Skagerak Arena 1-3 08120401020
14.05 19:30 5 Tollnes Odd 3 Tollnes Stadion KG 1-7 08120401026
21.05 18:30 6 Odd 3 Notodden 2 Skagerak Arena 3-2 08120401031
23.05 17:30 2 FK Tønsberg Odd Tønsberg Gressbane KG 0-1 99119902079
28.05 18:30 7 Pors 2 Odd 3 Pors Stadion KG 1-5 08120401040
04.06 18:30 8 Odd 3 Hei Skagerak Arena 3-2 08120401048
11.06 18:00 9 Odd 3 Herkules Skagerak Arena 3-0 08120401053
19.06 19:00 10 Skarphedin Odd 3 Sandvoll Kunstgress 2-5 08120401055
25.06 18:00 11 Odd 3 Langesund Skagerak Arena 7-0 08120401064
27.06 18:00 3 Odd Storm 1 Skagerak Arena 7-3 99119902098
13.08 18:00 12 Odd 3 Storm 2 Skagerak Arena 3-0 08120401069
15.08 18:00 4 Start 1 Odd Sparebanken Sør Arena 2-3 99119902116
20.08 20:00 13 Stathelle Odd 3 Bunes KG 2-2 08120401075
27.08 19:00 14 Odd 3 Ulefoss/Skade Skagerak Arena - 08120401083
03.09 18:30 15 Urædd Odd 3 Urædd KG - 08120401086
09.09 18:00 16 Odd 3 Tollnes Skagerak Arena - 08120401092
17.09 18:00 17 Notodden 2 Odd 3 Idrettsparken KG Notodden - 08120401097
19.09 18:00 5 Odd Sarpsborg 08 Skagerak Arena - 99119902122
24.09 18:30 18 Odd 3 Pors 2 Skagerak Arena - 08120401106
01.10 19:00 19 Hei Odd 3 Mortens Plass KG, Hei - 08120401114
08.10 19:00 20 Herkules Odd 3 Herkules KG - 08120401119
15.10 19:30 21 Odd 3 Skarphedin Skagerak Arena - 08120401121
22.10 19:30 22 Langesund Odd 3 Slåttnes KG, Langesund - 08120401130

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift