Stathelle og Omegn IL

Tabell og Kampoversikt for 2. div. kvinner avd. 02
2. div. kvinner avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 LSK Kvinner 2 13 9 3 1 46-15 31 30 8 5 0 0 23-2 5 4 3 1 23-13
2 Sandefjord Fotball KVI 13 9 1 3 50-17 33 28 6 5 1 1 33-6 7 4 0 2 17-11
3 Gimletroll 13 9 1 3 47-26 21 28 5 7 0 1 33-12 8 2 1 2 14-14
4 Røa Fotball Elite 2 14 9 0 5 45-31 14 27 7 5 0 2 29-11 7 4 0 3 16-20
5 Øvrevoll Hosle 2 14 7 3 4 36-36 0 24 6 5 2 1 24-14 8 2 1 3 12-22
6 Kolbotn 2 12 6 3 3 27-25 2 21 6 2 3 1 16-9 6 4 0 2 11-16
7 Eik Tønsberg 15 6 1 8 30-45 -15 19 7 4 1 3 22-25 8 2 0 5 8-20
8 Stathelle 13 5 1 7 16-27 -11 16 6 3 1 3 10-8 7 2 0 4 6-19
9 Grei Kvinner Elite 2 14 3 3 8 21-30 -9 12 8 2 0 4 9-11 6 1 3 4 12-19
10 Hallingdal 15 3 3 9 28-46 -18 12 8 2 2 3 16-16 7 1 1 6 12-30
11 Lier 13 2 2 9 19-50 -31 8 7 1 1 4 9-18 6 1 1 5 10-32
12 Urædd/Pors 13 2 1 10 19-36 -17 7 7 2 0 4 13-15 6 0 1 6 6-21
Siste synk: 22:59
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.04 14:00 11 Hallingdal Stathelle Gol kunstgress 0-2 07220202065
02.05 19:30 1 Stathelle Eik Tønsberg Bunes KG 2-0 07220202001
06.05 20:15 2 Kolbotn 2 Stathelle Sofiemyr kunstgress 7-1 07220202012
12.05 15:00 3 Stathelle Lier Bunes KG 3-0 07220202014
16.05 18:00 4 Stathelle Urædd/Pors Bunes KG 2-0 07220202020
23.05 20:00 5 Øvrevoll Hosle 2 Stathelle DNB Arena Hosle (kg) 3-0 07220202027
29.05 19:30 6 Stathelle Røa Fotball Elite 2 Bunes KG 0-1 07220202032
03.06 20:00 7 Gimletroll Stathelle Kristiansand stadion 5-0 07220202037
09.06 15:00 8 Stathelle Grei Kvinner Elite 2 Bunes KG 0-0 07220202044
16.06 15:00 9 Sandefjord Fotball KVI Stathelle Komplett Arena 3-1 07220202050
23.06 15:00 10 Stathelle LSK Kvinner 2 Bunes KG 3-4 07220202056
12.08 20:00 13 Røa Fotball Elite 2 Stathelle Røa kunstgress 1-2 07220202075
19.08 19:30 14 Stathelle Sandefjord Fotball KVI Bunes KG 0-3 07220202080
25.08 15:00 15 Lier Stathelle Tranby Stadion - 07220202087
28.08 19:30 12 Stathelle Gimletroll Bunes KG - 07220202068
02.09 19:30 16 Urædd/Pors Stathelle Urædd KG - 07220202093
08.09 16:00 17 Stathelle Øvrevoll Hosle 2 Bunes KG - 07220202097
16.09 19:30 18 Eik Tønsberg Stathelle Eik KG 1 - 07220202103
22.09 15:00 19 Stathelle Kolbotn 2 Bunes KG - 07220202109
30.09 20:15 20 Grei Kvinner Elite 2 Stathelle Grei kunstgress - 07220202117
06.10 15:00 21 Stathelle Hallingdal Bunes KG - 07220202121
13.10 15:00 22 LSK Kvinner 2 Stathelle LSK-hallen - 07220202131

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift